Promocja do końca lipca

dni
0
0
0
godzin
0
0
minut
0
0
sekund
0
0

Volt-Gaz Sławomir Jakubowski
ul. Warneńska 22a
94-215 Łódź

Telefon: 664-933-738

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Volt-Gaz Sławomir Jakubowski, ul. Warneńska 22a , 94-215 Łódź

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

KLIMATYZATOR ROTENSO VERSU MIRROR

VERSU to urządzenie dla odważnych osób, które cenią nowoczesny design. Czarny kolor podkreśla indywidualny, luksusowy charakter urządzenia. Podczas funkcji grzania jego podświetlenie jest czerwone, a podczas chłodzenia błękitne. Idealna stylistyka umożliwia idealne dopasowanie klimatyzatora do pomieszczenia i nadanie mu prestiżowego charakteru. Wbudowany w VERSU czujnik zmierzchu reaguje na natężenie światła w pomieszczeniu i powoli wygasza wyświetlacz po upływie 5 sekund od zaniku światła. Dźwięki jednostki są wyciszane, a przepływ powietrza zmniejszany do minimum poprzez obniżenie prędkości wentylatora.

Zainstalowany filtr plazmowy likwiduje nieprzyjemne zapachy oraz zapewnia świeże i czyste powietrze w pomieszczeniu. Aplikacja na urządzenia mobilne umożliwia sterowanie klimatyzatorem z każdego miejsca w domu i poza nim za pośrednictwem modemu smart WiFi.