Promocja do końca lipca

dni
0
0
0
godzin
0
0
minut
0
0
sekund
0
0

Volt-Gaz Sławomir Jakubowski
ul. Warneńska 22a
94-215 Łódź

Telefon: 664-933-738

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Volt-Gaz Sławomir Jakubowski, ul. Warneńska 22a , 94-215 Łódź

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Klimatyzatory do grzania i dogrzewania pomieszczń.

Nasza oferta klimatyzatorów - idealnych także do ogrzewania!

W dzisiejszych czasach rozwijająca się technologia znacząco wpływa na rozwój klimatyzatorów. Klimatyzatory ścienne, znane powszechnie jako urządzenia do chłodzenia, teraz posiadają zdolność także do ogrzewania pomieszczeń.

Nowoczesne klimatyzatory jako źródło ciepła to nowy trend. Są one szczególnie przydatne w okresach przejściowych, jak jesień czy wiosna. Warto wiedzieć, że w naszej ofercie znajdziesz również urządzenia całoroczne, które mogą efektywnie działać w trybie ogrzewania nawet przy ekstremalnie niskich temperaturach zewnętrznych, nawet do -30°C.

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem energooszczędnego klimatyzatora do ogrzewania, to ważne jest, aby zwrócić uwagę na klasę efektywności energetycznej A+++ lub A++. Istotnym wskaźnikiem jest także sezonowy współczynnik efektywności energetycznej (SCOP), który pokazuje, jak efektywnie urządzenie wykorzystuje energię elektryczną do produkcji ciepła.

W naszej ofercie znajdziesz wiele modeli klimatyzatorów, takich jak Rotenso Mirai, Rotenso Revio, czy Rotenso Imoto, które charakteryzują się wysoką wydajnością i efektywnością energetyczną.

Nasze klimatyzatory do ogrzewania są wyposażone w specjalny pakiet pracy całorocznej, który umożliwia im efektywną pracę nawet w surowych warunkach zimowych. Dzięki grzałkom tacy ociekowej, grzałkom karteru sprężarki i innym rozwiązaniom technicznym, nasze urządzenia zapewniają niezawodność i długą żywotność.

Klimatyzatory Rotenso można z powodzeniem wykorzystać jako samodzielne źródło ciepła w budynkach mieszkalnych, domkach letniskowych, a nawet w biurach czy sklepach. Dzięki nim oszczędzisz na kosztach ogrzewania i zyskasz komfort w każdym sezonie.

Ogrzewanie klimatyzatorem to także ekologiczne rozwiązanie, ponieważ nie emituje spalin ani pyłów, co przyczynia się do poprawy jakości powietrza w pomieszczeniach. Dodatkowo, nowoczesne modele klimatyzatorów są łatwe w obsłudze i można nimi sterować zdalnie za pomocą aplikacji mobilnej.

Jeśli masz panele fotowoltaiczne, to klimatyzator z naszej oferty może być idealnym rozwiązaniem, ponieważ możesz wykorzystać nadwyżki energii elektrycznej do ogrzewania pomieszczeń.

Podsumowując, klimatyzatory do ogrzewania to efektywne, ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie, które zapewni komfort cieplny w Twoim domu lub miejscu pracy. Wybierając klimatyzator, zwróć uwagę na nasze modele Rotenso, które gwarantują wysoką wydajność i efektywność energetyczną.

Pamiętaj, że nasze klimatyzatory można także obsługiwać z dowolnego urządzenia mobilnego, co zapewni Ci pełną kontrolę nad temperaturą w pomieszczeniach. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych produktach i znaleźć idealny klimatyzator do ogrzewania dla siebie.