Promocja do końca lipca

dni
0
0
0
godzin
0
0
minut
0
0
sekund
0
0

Volt-Gaz Sławomir Jakubowski
ul. Warneńska 22a
94-215 Łódź

Telefon: 664-933-738

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Volt-Gaz Sławomir Jakubowski, ul. Warneńska 22a , 94-215 Łódź

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Klimatyzator jako oczyszczacz powietrza.

Klimatyzatory kojarzą się nam głównie ze schładzaniem powietrza podczas letnich upałów ale również z funkcją grzania w chłodniejsze dni ale to nie wszystkie funkcje jakie posiadają.

W naszym kraju coraz częściej borykamy się z problem dużego smogu, który ma zły wpływ na nasze samopoczucie i zdrowie. Nowej generacji klimatyzatory AUX wyposażone są w coraz to nowsze rozwiązania dotyczących oczyszczania powietrza.

Jakie mamy rodzaje filtrów spotykane w klimatyzatorach?

  • filtr powietrza - standardowe wyposażenie - usuwają kurz i pył
  • filtry oczyszczające powietrze - usuwają zapachy oraz drobne cząsteczki
  • filtry antybakteryjne - usuwają i unieszkodliwiają bakterie, wirusy i roztocza

 

Klimatyzatory AUX przystosowane są do instalacji filtra PM 2.5, który usuwa 99,9% zanieczyszczeń plus czterostopniowa filtracja, z aktywnym filtrem węglowym, przeciwbakteryjnym, antywirusowym zapewnia świeże i czyste powietrze w klimatyzowanym pomieszczeniu.Dodatkowo użyte filtry usuwają 99.9% PM 2.5 dzięki elektrostatycznej jonizacji. Zadbaj o świeże powietrze w Twoim domu.