Promocja do końca lipca

dni
0
0
0
godzin
0
0
minut
0
0
sekund
0
0

Volt-Gaz Sławomir Jakubowski
ul. Warneńska 22a
94-215 Łódź

Telefon: 664-933-738

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Volt-Gaz Sławomir Jakubowski, ul. Warneńska 22a , 94-215 Łódź

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Rotenso Mirai – Klimatyzator do zadań specjalnych.

Klimatyzator ścienny - Rotenso Mirai - dla wymagających.

Jest to nowoczesny klimatyzator chłodząco - grzejący. Pozwalającą na ponadprzeciętną wydajność grzewczą. Pracuje w temperaturze nawet do -30°C, dzięki zastosowaniu wysoko wydajnej sprężarki i najwyższej klasy wymiennika ciepła.
Dodatkową jego zaletą jest inteligentny czujnik ruchu " Inteligent Eye" potrafi on wykryć użytkownika ale również dostosowuje on kierunek i przepływ powietrza w zależności od ilości osób znajdujących się w pomieszczeniu klimatyzowanym. Funkcję tą możemy wyłączyć z pilota w każdym momencie.
Klimatyzator posiada również płynną regulację strumienia nawiewu powietrza w czterech kierunkach. Wyposażony w trzy etapowy proces filtracji powietrza dzięki któremu wytwarza on czyste i zdrowe powietrze wolne od pyłków, kurzu dymu i alergenów.

Filtry zastosowane w Rotenso Marai:

  • filtr elektrostatyczny HD iAIR
  • filtr Silver Ion iAIR
  • filtr antybakteryjny HEPA iAIR