Do końca promocji zostało

dni
0
0
0
godzin
0
0
minut
0
0
sekund
0
0

Volt-Gaz Sławomir Jakubowski
ul. Warneńska 22a
94-215 Łódź

Telefon: 664-933-738

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Volt-Gaz Sławomir Jakubowski, ul. Warneńska 22a , 94-215 Łódź

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

ROTENSO FURAI

Klimatyzator FURAI wyróżnia się na rynku wyjątkowym designem i zaawansowaną technologią. Jest idealny dla osób, które cenią niepowtarzalny styl. Dzięki unikalnej stylistyce jednostka idealnie wpasowuje się w pomieszczenie, w którym została zamontowana.
Niepowtarzalny, głęboki kolor panelu współgra z dużym, centralnym wyświetlaczem LED. Jednostka FURAI jest wyposażona w antykorozyjne, pozłacane lamele, które skutecznie chronią split ścienny przed rozwojem bakterii i zabezpieczają przed korozją, maksymalnie wydłużając żywotność klimatyzatora. Jednostka ścienna została również wyposażana w filtr z aktywnym węglem, który usuwa z powietrza szkodliwe gazy oraz Super Jonizator iAIR, eliminujący z powietrza wirusy, bakterie, roztocza i alergeny.
Funkcja SMART WiFi ZEN umożliwia sterowanie jednostką za pomocą tabletu lub smartfona zarówno w domu, jak i poza nim.