Do końca promocji zostało

dni
0
0
0
godzin
0
0
minut
0
0
sekund
0
0

Volt-Gaz Sławomir Jakubowski
ul. Warneńska 22a
94-215 Łódź

Telefon: 664-933-738

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Volt-Gaz Sławomir Jakubowski, ul. Warneńska 22a , 94-215 Łódź

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

ROTENSO CORE

Klimatyzator CORE to jednostka klasy premium. Wyróżnia się nowocześnie profilowanym panelem, zakończonym szaro-srebrnym profilem. Te elementy wykończenia nadają jednostce stonowany i jednocześnie nowatorski charakter. Urządzenie jest wyposażone w szereg innowacyjnych rozwiązań. System inteligentnego nawiewu 4D eMOTO steruje pracą poziomych i pionowych żaluzji, zapewniając najwyższy
komfort. Dodatkowy czujnik temperatury umożliwia jeszcze lepsze ustawienie temperatury w pomieszczeniu i stworzenie komfortowego klimatu. Jednostka CORE jest wyposażona w antykorozyjne, pozłacane lamele, które skutecznie chronią split ścienny przed rozwojem bakterii i zabezpieczają przed korozją, maksymalnie wydłużając żywotność klimatyzatora. Dodatkową zaletą jednostek CORE są grzałki tacy ociekowej i krateru sprężarki, które zapobiegają zalodzeniu agregatu, wspierając efektywność jego pracy.
Dzięki innowacyjnemu oprogramowaniu i wyposażeniu klimatyzator charakteryzuje się dużą efektywnością grzania i może pracować w funkcji chłodzenia lub grzania nawet wtedy, gdy temperatura zewnętrzna spadnie do -25°C.
Opcjonalny modem smart WiFi umożliwia sterowanie klimatyzatorem z każdego miejsca w domu za pomocą przyjaznej aplikacji na urządzenia mobilne.